Furije lako preko Crnogoraca

PXL 060124 108229935
06.01.2024., bazen u Gruzu, Dubrovnik - LEN 36. Europsko prvenstvo u vaterpolu, Divizija 1, skupina A, 2. kolo, Crna Gora - Spanjolska. Photo: Grgo Jelavic/PIXSELL

U čvrstoj utakmici prve tri četvrtine Crnogorci su bili cijelo vrijeme u zaostatku, a zadnju četvrtinu se približavaju na gol zaostatka 9:10. Početkom četvrte izjednačavaju na 10:10.

Ipak, Granados sa svoja dva vezana pogotka vraća Španjolce na 12:10. Gol za gol dolaze na 13:11. Ipak na kraju pogotkom Sanahuija Furije idu na 3 razlike, a Vidović postiže zadnji pogodak za konačnih 12:14.

U čvrstoj utakmici Crnogorci su imali čak četiri igrača s tri isključenja.

Rezultat utakmice Crna Gora – Španjolska: 12:14 (2:4, 4:4, 3:2, 3:4).

Strijelci za Crnu Goru: Vujović 1, Mršić 3, Ukropina 3, Radović Đ. 1, Vidović 3, Radović V 1.

Strijelci za Španjolsku: Aguire Rubio 1, Munarriz 1, Sanahuija 1, Granados 5, Perrone 3, Tahull 2, Bustos 1.