FOTOGALERIJA Libertas inženjering osvojio ‘Svetog Vlaha’!

sveti vlaho turnir 110115 2

Libertas inženjering pobjednik je malonogometnog turnira “Sveti Vlaho 2014.”. Libertas je u sinoćnjem finalu pred oko 400-tinjak gledatelja u sportskoj dvorani u Gospinom polju riješio pitanje pobjednika već u prvom poluvremenu.

Za vodstvo Libertasa pobrinuo se Antonio Kokanović koji je nakon samo 180 sekundi igre pogodio za 1:0. U 7. minuti već je 2:0 zahvaljujući fantastičnom prodoru Ante Kovačića.

U drugom poluvremenu otvorena igra te par izglednih prilika All in-a za smanjenje. Dvije i pol minute prije kraja utakmice All in je uveo igrača – vratara, međutim rezultat se nije mijenjao te je Libertas potpuno zasluženo ponio titulu najbolje momčadi!
Dodajmo da je Libertas inženjering prošle godine izgubio susret za treće mjesto. Rezultatom 3:1 bila je bolja momčad Konoba Maestral koja je i ove godine osvojila broncu svladavši Omblu 2:1
Najbolji strijelac turnira jeMaro Kalauz (Ombla) koji je postigao ukupno 9 pogodaka, Zoran Primić iz momčadiLibertas inženjering proglašen je najboljim vratarom turnira, dok je Niko Drobac (All in) najbolji igrač turnira.

NAJBOLJA ”ČETVORKA”

1. MJESTO Libertas inženjering – Zoran Primić, Elvis Sarić, Niko Šurko, Ante Kovačić, Petar Vuličević, Joško Vuličević, Antonio Kokanović, Maroje Kokanović, Tomislav Bevanda, Antonio Ničetić, Marko Kuraja

2. MJESTO All in – Ivo Krilanović, Antonio Lončarica, Matija Sukno, Niko Drobac, Tomi Storelli, Đani Labaš, Nikola Bazdan, Ivan Violić, Stijepo Simović, Frano Vlahušić, Marko Mostahinić, Mihael Benković

3. MJESTO Konoba Maestral Ston – Alen Turuk, Sandro Salacan, Ante Ivanišević, Mateo Vodopić, Maroje Brbora, Filip Kurbelašvili, Borna Tikvica, Maro Đuraš, Vlatko Bobanović, Srđan Botica, Hrvoje Bogdanović, Mateo Kristić

4. MJESTO Ombla – Danijel Čizmić, Antun Bačić, Andro Drašković, Antonio Drašković, Josip Kralj, Dario Burmas, Antonio Pijević, Maro Kalauz, Josip Buljan, Ivo Vlahušić, Marko Ilić, Niko Vlahušić