FOTO/VIDEO//Pogledajte kako je MNK Square slavio u Gospinom polju

MOZAIK SQUARE MAJSTORICA 2019

Square je pobjedom protiv Splita 4:3 u Gospinom polju izborio polufinale Prvenstva Hrvatske u footsalu.

U Gospinom polju ovog utorka odigrala se velika utakmica, majstorica između MNK Squarea i MNK Splita. Nakon dva užarena meča došlo je vrijeme da se odluči tko ide u polufinale. Prvo poluvrijeme Square je jasno dao do znanja da oni idu do pobjede te je na kraju istog rezultat bio visokih dva gola razlike. Publika je cijelo vrijeme na nogama bodrila igrače Squarea na kojima se umor počeo vidjeti u drugom poluvremenu. Iako s veoma agresivnim pristupom i bez golmana na vratnicama Dubrovčana u poslijednjim minutama, Split ipak nije uspio zabiti zgoditak do kraja drugog poluvremena te je Square zasluženo izborio polufinale rezultatom 4:3.

Kako je izgledala utakmica i slavlje Squarea pogledajte u našoj foto i video galeriji.