[FOTO] TKO JE BIO NAJBOLJI? Prvo kolo Prvenstva Dubrovnika u stolnom tenisu

prvenstvo stolni

Odigrano je 1. kolo 46. Prvenstva Dubrovnika u stolnom tenisu. Utakmica između ekipa Marinkolor i Nobody B.I. nije odigrana jer je ekipa Nobody B.I. odustala od takmičenja u ovom prvenstvu stoga je ekipa Marinkolor dobila utakmicu bez igre 7:0.

Ekipa Soul caffe pobijedila je ekipu Srđ rezultatom 4 : 3. Najbolji igrač susreta bio je Milo Stražičić (Soul caffe) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe prepustio je jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Pavle Radonić ostvario je jednu pojedinačnu pobjedu. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Pavle Radonić i Milo Stražičić. U poraženoj ekipi, Ivo Miličić ostvario je dvije pobjede uz jedan izgubljeni set uz nešto slabiji omjer dobivenih poena u odnosu na igrača utakmice dok je Siniša Desnica ostvario jednu pojedinačnu pobjedu. Ovo je bila derbi utakmica dvije izjednačene ekipe gdje je pobjeda para presudila pobjednika.

Ekipa Aragosa travel pobijedila je ekipu Montovjerna rezultatom 4 : 3. Najbolji igrač susreta bio je Robert Kralj (Aragosa travel) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Drago Kasač ostvario je jednu pojedinačnu pobjedu. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Drago Kasač i Robert Kralj. U poraženoj ekipi, Dario Petković, Damir Gleđ i Ivica Petković ostvarili su svaki po jednu pojedinačnu pobjedu. Ovo je isto tako bila derbi utakmica dvije izjednačene ekipe gdje je pobjeda u zadnjem meču donijela pobjednika.

Ekipa Lapad kolor pobijedila je ekipu M3D rezultatom 5 : 2. Najbolji igrač susreta bio je Franko Torić (Lapad kolor) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe prepustio je dva seta. U pobjedničkoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Luka Kulaš i Šimun Lukačević ostvarili su svaki po jednu pojedinačnu pobjedu. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Luka Kulaš i Šimun Lukačević. U poraženoj ekipi, Darko Božić i Damir Parmać ostvarili su svaki po jednu pojedinačnu pobjedu.

Ekipa Ujedinjeno Konavle pobijedila je ekipu Konavljanin rezultatom 6 : 1. Najbolji igrač susreta bio je Vedran Đurđević (Ujedinjeno Konavle) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe prepustio je jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Jurica Prpić ostvario je isto tako dvije pojedinačne pobjede ali uz tri izgubljena seta dok je Pepo Deranja ostvario jednu pojedinačnu pobjedu. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Pepo Deranja i Vedran Đurđević. U poraženoj ekipi, Antonio Maslać ostvario je jednu pojedinačnu pobjedu.

Nakon 1. kola na prva tri mjesta nalaze se ekipe Marinkolor, Ujedinjeno Konavle i Lapad kolor s osvojena 2 boda. Najbolji pojedinci nakon 1. kola su Joško Martinović (Marinkolor), Marijo Obrovac (Marinkolor) i Marko Venier (Marinkolor). Najbolji parovi nakon 1. kola su Josip Martinović / Marko Venier (Marinkolor), Pepo Deranja / Vedran Đurđević (Ujedinjeno Konavle) i Luka Kulaš / Šimun Lukačević (Lapad kolor). Najbolji parovi po ekipama nakon 1. kola Marinkolor, Ujedinjeno Konavle i Lapad kolor.

Barakude će u petak odigrati posljednju prijateljsku utakmicu uoči Pariza!

Dva naslova prvaka za Nenadića, popodne u finalu i Šurkovići!

[FOTO] ODRŽAN VATERPOLSKI KAMP ZA MLADE Fatović: ‘Ponekad zaboravim kako je lijepo raditi s mlađima’