Dubrovačke judoke nastupile na trećem danu Grand Prixa!

judo bulic35

Na trećem danu IJF Grand Prixa u Linzu nastupile su dubrovačke judoke. Od 8. do 10. ožujka Austrija je domaćin međunarodnog natjecanja koje je okupilo više od 520 natjecatelja iz 78 država svijeta.

U kategoriji do -78kg nastupila je Petrunjela Pavić iz Judo kluba Dubrovnik 1966 koja je upisala pobjedu i poraz, bolja je bila od Njemice Raffaele Igl, a izgubila je od Belgijke Vicky Verschaere. Njen klupski kolega, Josip Bulić upisao je isti omjer u kategoriji -90kg. Pobijedio je Turkmenistanca Mamedalya Achyldyyeva  i izgubio od Belgijca Samija Chouchija.

U kategoriji preko +78kg nastupila je i Ivana Šutalo iz Judo kluba Dubrovnik, ali je poražena protiv Njemice Renee Lucht. Podsjetimo, drugog dana IJF Grand Prixa u Linzu, Iva Oberan iz Judo kluba Župa dubrovačka borila se za broncu, no ostala je nadomak postolja.