Aktualno

[VIDEO] IZBJEGNUTA TRAGEDIJA Tinejdžeri spašeni zahvaljujući hrabrosti trojca iz Cavtata

cavtat hotel turisti more nevrijeme

Dvojica francuskih tinejdžera koja su u četvrtak poslijepodne pokušala snimiti video ispred kupališta Južna kod Hotela Croatia u Cavtatu, podcijenivši snagu olujnog mora, mogla su završiti kobno da nije bilo Antonio Langa, Luke Radovića i Asmira Šahinovića. Trojac je bez oklijevanja skočio u uzburkano more i spasio mlade Francuze, riskirajući vlastite živote u nevjerojatno opasnim uvjetima.

Prema objavi načelnika Općine Konavle Bože Lasića, prvo je u more skočio Asmir Šahinović, zaposlenik hotela, a za drugim tinejdžerom skočio je Luka Radović, zamjenik direktora hotela. Kada se situacija dodatno zakomplicirala, u pomoć je pozvan Antonio Lang, koji je na jet skiju stigao do kupališta i osigurao siguran izlazak iz mora.

Načelnik Lasić naglasio je kako su Asmir Šahinović, Luka Radović i Antonio Lang primjer hrabrosti i požrtvovnosti te istaknuo koliko je ponosan što u njegovoj općini žive i rade ljudi koji, bez razmišljanja o vlastitoj sigurnosti, priskoče u pomoć drugima u nevolji.

Foto/Video: Facebook, Božo Lasić

Pročitajte još

BESPLATNE RADIONICE DIZAJNA ZA DJECU! ‘Što nosiš na pusti otok?’

Dulist

SVAKA ČAST Hrabri momak zaustavio daljnje širenje požara na Dubcu prije nego su stigli vatrogasci

Dulist

[FOTO] KNJIGE POD STABLIMA Uživala su i djeca i odrasli!

Dulist