[17. KOLO PRVE LIGE] Uzbudljiv ping-pong vikend iza nas

Stolni tenis ilustracija

Zaostala utakmica 13. kola između ekipa Marinkolor i Soul caffe odigrana je 11. ožujka pri čemu je ekipa Marinkolor pobjedila ekipu Soul caffe rezultatom 4 : 3. Najbolji igrač susreta bio je Marko Venier (Marinkolor) koji je svojoj ekipi donio dvije pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set – piše nam voditelj stolnoteniske lige Josp Sudarević nakon 17. kola prve lige 44. Prvenstva Dubrovnika u stolnom tenisu.

Nakon 17. kola na prvom mjestu nalazi se ekipa Marinkolor s osvojenih 32 boda, druga je ekipa Dr Čolić s osvojenih 30 bodova i treća ekipa Soul caffe s osvojenih 30 bodova.

Najbolji pojedinci nakon 17. kola su Marko Venier (Marinkolor), Vedran Đurđević (Šampinjoni Konavle) i Marko Šarić (Marinkolor).

Najbolji parovi nakon 17. kola su Josip Martinović / Marko Venier (Marinkolor), Pavle Radonić / Milo Stražičić (Soul caffe) i Filip Mikulić / Dario Petković (Dr Čolić).

Evo detaljnog izvještaja!

U pobjedničkoj ekipi, pored igrača utakmice, Marko Šarić ostvario je jednu pojedinačnu pobjedu. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Marko Šarić i Marko Venier. U poraženoj ekipi, Božo Čavala, Pavle Radonić i Milo Stražičić ostvarili su svaki po jednu pojedinačnu pobjedu. Ekipa Marinkolor igrala je ovu utakmicu s dva igrača tako da je utakmice trećeg igrača izgubila bez igre.

Zaostala utakmica 16. kola između ekipa Tropic Thunder i Orlando odigrana je 07.03.2022. pri čemu je ekipa Orlando pobjedila ekipu Tropic Thunder rezultatom 5 : 2. Najbolji igrač susreta bio je Damir Parmać (Orlando) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored igrača utakmice, Damir Gleđ ostvario je isto tako dvije pojedinačne pobjede uz tri izgubljena seta. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Damir Gleđ i Damir Parmać. U poraženoj ekipi Slobodan Ljepava i Boris Ljutić ostvarili su svaki po jednu pojedinačnu pobjedu.

U 17. kolu Prve lige postignuti su slijedeći rezultati:
Ekipa Aragosa travel pobjedila ekipu Tropic Thunder rezultatom 7 : 0. Najbolji igrač susreta bio je Robert Kralj (Aragosa travel) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored igrača utakmice, Drago Kasač i Goran Raspopović ostvarili su isto tako po dvije pojedinačne pobjede bez izgubljenog seta ali uz nešto slabiji omjer dobivenih poena. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Drago Kasač i Robert Kralj.

Ekipa Ombla pobjedila je ekipu Lapad kolor rezultatom 4 : 3. Najbolji igrač susreta bio je Marijo Obrovac (Ombla) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored dvije pobjede igrača utakmice, Dario Marić i Maro Šimunović ostvarili su svaki po jednu pojedinačnu pobjedu. Pobjedu u paru za poraženu ekipu donijeli su Šimun Lukačević i Joško Martinović. U poraženoj ekipi, pored pobjede u paru, Šimun Lukačević i Joško Martinović ostvarili su svaki po jednu pojedinačnu pobjedu.

Ekipa Soul caffe pobjedila je ekipu Šampinjoni Konavle rezultatom 4 : 3. Najbolji igrač susreta bio je Vedran Đurđević (Šampinjoni Konavle) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe prepustio je tri seta. U pobjedničkoj ekipi, Pavle Radonić, Milo Stražičić i Ivo Šarić ostvarili su svaki po jednu pojedinačnu pobjedu. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Pavle Radonić i Milo Stražičić. U poraženoj ekipi, pored dvije pojedinačne pobjede igrača utakmice, Jurica Prpić ostvario je jednu pojedinačnu pobjedu.