Grad

ZBOG RADOVA Dijelovi Ulice kardinala Stepinca nekoliko dana bez javne rasvjete

KARIDNALA STEPINCA 1701 4

Zbog opsežnih radova na izgradnji kolektora oborinske odvodnje i rekonstrukcije javne rasvjete u Ulici kardinala Stepinca, pojedini dijelovi ove ulice, kao i dijelovi pojedinih spojnih ulica na dionici na kojoj se izvode radovi, bit će nekoliko dana bez javne rasvjete.
Naime, kako javljaju iz Grada Dubrovnika, u sklopu radova uklonjen je dio stupova javne rasvjete i trenutačno se polažu napojni kabeli za novu javnu rasvjetu te je pojedine dijelove bilo potrebno isključiti iz sigurnosnih razloga. Čim ovaj dio radova bude završen javna rasvjeta ponovno će biti u funkciji.
Iz Grada Dubrovnika mole građane, stanovnike ovog dijela Lapada, za strpljenje dok traju radovi koji će riješiti problem oborinske odvodnje ovog dijela grada, ali i osigurati obnovljenu cestu, nove nogostupe i novu javnu rasvjetu.

Pročitajte još

VIKTORIJA KNEŽEVIĆ U Gradskom vijeću, ako bude potrebno da ‘isučem sablju’, svakako ću to učiniti!

Ivana Mijić Vulinović

ULICA OD MONTOVJERNE DOBILA NOVI ASFALT Za veću sigurnost proširen je kolnik

Dulist

Završena energetska obnova višestambene zgrade i domouprave u Ulici Petra Zoranića

Dulist