Aktualno

ZBOG PREZADUŽENOSTI Stečaj Konzuma zatražio dubrovački zet

konzum

Zahtjev za stečaj Konzuma zbog prezaduženosti i duga od 9,5 milijuna kuna plus zatezne kamate, podnesen Trgovačkom sudu u Zagrebu još 31. ožujka, podnijela je zagrebačka tvrtka Ovum čiji vlasnik Ivan Valentić je dubrovački zet.

Naime, sin bivšeg hrvatskog premijera Nikice Valentića u travnju 2009. godine oženio se za Dubrovkinju Iris Žunec, kći dubrovačkog poduzetnika Srećka Žuneca, a zanimljivo da mu je kum bio sin Ivice Todorića Ivan.

Vjenčanje je održano u Zagrebu u Crkvi svetog Franja Ksaverskog, a na njemu se okupila plejada pripadnika tzv. zlatne mladeži te druge poznate osobe. Pir je pak održan u Hotelu Sheraton, a svatove su zabavljali Mišo Kovač i Sandi.

Pročitajte još

PRIVREMENO SE ZATVARA IZLOŽBA ‘LIBERTAS BELLS’ Razlog je neobičan, evo što je u pitanju

Dulist

ZAKINUT I DRŽAVNI PRORAČUN Pola grada radi na crno jer poslodavci ne mogu do dozvola. Na redu su tek zahtjevi iz travnja!

Dulist

Avionu iz Dubrovnika se zapalio motor, morali su sletjeti kraj Torina

Dulist