Crna kronika

VRIJEDNOST DVA MILIJUNA EURA Na Debelom brijegu zaplijenjeno 28 kilograma heroina

Heroin sakriven u vozilu

Gotovo 28 kilograma heroina, namijenjenog kako se pretpostavlja hrvatskom narko tržištu, zaplijenila je policija Crne Gore na međunarodnom graničnom prijelazu Debeli brijeg.

Pritom su uhićeni albanski državljani E. A. (36) i A. M. (29) zbog sumnje da su pokušali prokrijumčariti drogu, čija je vrijednost više od dva milijuna eura, objavila je i petak uprava policije Crne Gore.

Heroin je vrlo visokog stupnja čistoće, a pronađen je i oduzet u četvrtak navečer te zajedno s osobama i vozilima predan tužilaštvu na daljnje postupanje.

U zajedničkom priopćenju policije i carine objašnjava se kako kriminalistička obrada upućuje na sumnju da su te dvije osobe, dva sata prije nego što je droga otkrivena na Debelom brijegu, iz Albanije ušli u Crnu Goru, u namjeri da heroin radi dalje prodaje prokrijumčare u Hrvatsku i dalje prema još jednoj zemlji EU.

Pročitajte još

Policija zaustavila vozača koji je teretnim vozilom upravljao s 2,35 promila

Dulist

Starac odgovoran za požar u mjestu Desne, palio je biljni otpad

Dulist

Policija podnijela prijavu protiv muškarca zbog objavljivanja sadržaja usmjerenih protiv Hrvatske i Domovinskog rata

Dulist