‘VRATIT ĆE SE JAČA’ Petrunjeli Pavić izmakla bronca na Svjetskom juniorskom prvenstvu

petrunjela pavic

Petrunjela Pavić nije uspjela pobijediti Patriciu Sampaio iz Portugala u borbi za brončanu medalju. Time je završila na 5. mjestu Svjetskog juniorskog prvenstva u Marakešu. ‘Petrunjela Pavić će se vratiti još jača’, ističu iz Hrvatskog judo saveza.

Podsjetimo, članica Judo kluba Dubrovnik 1966. Petrunjela Pavić (-78 kg) pobijedila je Said Errhamani iz Francuske, a zatim izgubila od Wade iz Japana. Ippon protiv Paduch donio joj je borbu za brončanu medalju. Članica istog kluba Anđela Violić završila je s nastupom na prvnestvu u kategoriji do 70 kilograma u 1. kolu. Dubrovkinju je porazila aktualna prvakinja Afrike Oulayu Khairi.

Barakude će u petak odigrati posljednju prijateljsku utakmicu uoči Pariza!

Dva naslova prvaka za Nenadića, popodne u finalu i Šurkovići!

[FOTO] ODRŽAN VATERPOLSKI KAMP ZA MLADE Fatović: ‘Ponekad zaboravim kako je lijepo raditi s mlađima’