DuList IN

VIDEO Jose Feliciano najavio svoj nastup u Dubrovniku

jose feliciano wiki

Portorikanski gitarist, pjevač i skladatelj Jose Feliciano u subotu, 27. rujna, održat će koncert na Stradunu u sklopu Dubrovnik International Wine & Jazz festivala, a svoj nastup najavio je kratkim videom.

Podsjetimo, DIWJ festival održava se od 25. do 27. rujna na nekoliko lokacija, od Kneževog dvora, Straduna do Vrtova sunca.

Feliciano će na Stradunu nastupiti uz pratnju Dubrovačkog simfonijskog orkestra, a značajan dio festivala je i tzv. „Jazz-Meets-Classical“ program, u kojem će se DSO-u priključiti Dan Burbeck Trio, klarinetist Michael Kissinger i pijanistica Maria Manzo. Za vrijeme koncerata posjetitelji će biti u prilici probati nagrađena hrvatska vina i uživati u umjetničkim djelima dubrovačkih slikara.

 

Pročitajte još

[FOTOGALERIJA] Urban&4 okupili brojne obožavatelje na Orsuli

Dulist

Jelena Perčin i Ante Gelo doživjeli prometnu nesreću, a ona je na kraju rezultirala prijateljstvom

Dulist

URBAN&4 VEČERAS NA ORSULI Organiziran besplatan prijevoz

Dulist