DuList IN

VEČERA OD KANDELORE Tko je od poznatih bio u Revelinu?

Večera od Kandelore 2014

Tradicionalna večera od Kandelore održala se večeras, uoči samog blagdana svetog Vlaha, zaštitnika Grada Dubrovnika, u Revelinu, a uz politički vrh Grada Dubrovnika, nazočili su i brojni uzvanici iz društvenog i političkog života grada.

Bili su tu župan Nikola Dobroslavić, biskup Mate Uzinić, festanjuli Ivo Lobrović i Damir Baričević, te dobitnici Nagrade Grada Dubrovnika.

Od državnog vrha, uz gradonačelnika je sjedao samo predsjednik RH Ivo Josipović, dok se premijer ‘negdje izgubio’.

Među brojnim uzvanicima mogli su se vidjeti  i osobe iz sportskog života, poput Lukše Jakobušića, predsjednika VK Jug, te Ivane Medo Bogdanović, ravnateljice Igara i Roka Tolića, direktora Zračne Luke Dubrovnik.

Ovogodišnja Večera od Kandelore bit će humanitarnog karaktera. Naime, Grad Dubrovnik će Zakladi „Hrvatska bez mina“ donirati sredstva za razminiranje Krpanovog brda u Ličko-senjskoj županiji.

Pročitajte još

VIKEND U REVELINU Mid-life Crisis i Kazin za sve generacije

Dulist

ANA LOVIĆ IZ DUBROVNIKA U MILIJUNAŠU Osvojila 2500 eura i nastavlja igru

Dulist

DUPOINT POZIVA Uživajte u večeri ispunjenoj energijom, emocijama i plesnom umjetnošću

Dulist