Aktualno

Uklanja se autobusno stajalište ispred Tommya?

tommy

Kako je rečeno jutros na kolegiju komunalaca, potrebno je dislocirati autobusno stajalište ispred Trgovačkog centra Tommy.

– Razmišljamo da se dislocira u Libertasovu Remizu ukoliko se dogovorimo s GP-om ili ako postignemo dogovor s Ircima. To je najfrekvetnije stajalište i najneuređenije na kojem imamo najviše ljudi . Inače, dobili mo načelnu suglasnost GP-a za to – rekao je na kolegiju gradonačelnik Andro Vlahušić.

Kako neslužbeno doznajemo, nikakav načelni dogovor s GP-om još uvijek nije postignut. Naime, tu odluku sada trebaju donijeti tijela stečajnog postupka, što kako saznajemo, nije vjerojatno jer Grad Dubrovnik odnosno Libertas ne plaća najam  za korištenje Remize.
 

Pročitajte još

Pogledajte što su sve mali kreativci izradili s pomoću 3D olovaka

Dulist

VIKTORIJA KNEŽEVIĆ ‘Kinezi izgradili 157 km autoceste bez radnika, kod nas ni 29 km prema Dubrovniku’

Dulist

[FOTO] SRETAN ROĐENDAN PROTO-ARCH! Pogledajte tko je sve došao na proslavu

Dulist