Humanitarna zabava Fanova srca u Mlinima održat će se u subotu, 26. srpnja na plivalištu VK Gusara s početkom u 17 sati.
Organizatori su odlučili promijeniti koncept s obzirom da se drugu godinu zaredom neće igrati 1. kolo Divlje lige. Na turniru će zaigrati 8 ekipa i to 4 župske ekipe – Lukovica , Srebreno , Plaža ispod Katamarana i FUN H2O, a stižu i 4 dubrovačke ekipe – Porporela , Kokoti , Lozica i PVG Gruški mul.
Misa zadušnica za preminule članove je u 16 sati u crkvi Velike Gospe u Postranju. Turnir počinje u 17 sati četvrtfinalnim utakmicama, a finale se igra u 21 sat.
Ovu godinu za noćnu zabavu odgovoran je Freak Out Band iz Zagreba, a za popodnevni ugođaj tu je DJ Bucko.
Prihod od prodaje majica, hrane i pića, kao i do sada ide u humanitarne svrhe.
Napomena : promet od Caffe Bara “G“ prema Mlinima biti će zatvoren od 17,00 – 01,00. Prolaz će biti slobodan samo za stanovnike Mlina