Crna kronika

U kući 25-godišnjaka u Žrnovu pronađena droga namijenjena preprodaji

zrnovo policijska uprava

Pretragom kuće u Žrnovu pronađeno je više plastičnih vrećica u kojima se nalazilo ukupno 98 grama marihuane, dvije digitalne vage i tri metalne žlice s tragovima praškaste materije nalik na drogu heroin. Pretraga je obavljena temeljem naloga Županijskog suda u Dubrovniku.

Droga je pripadala 25-godišnjaku koji se trenutno nalazi u istražnom zatvoru zbog drugih kaznenih djela

Droga je pripadala 25-godišnjaku koji je otprije poznat policiji i za kojeg se kriminalističkim istraživanjem utvrdilo kako je marihuanu nabavio radi dalje preprodaje konzumentima s područja Korčule.

Sve pronađeno je uz potvrdu oduzeto, a 25-godišnjak, koji se trenutno nalazi u istražnom zatvoru zbog drugih kaznenih djela, je kazneno prijavljen za kazneno djelo neovlaštene proizvodnje i promet drogama.

Foto: PU dubrovačko-neretvanska

Pročitajte još

Policija zaustavila vozača koji je teretnim vozilom upravljao s 2,35 promila

Dulist

Starac odgovoran za požar u mjestu Desne, palio je biljni otpad

Dulist

Policija podnijela prijavu protiv muškarca zbog objavljivanja sadržaja usmjerenih protiv Hrvatske i Domovinskog rata

Dulist