Tucak je zaurlao: Dobit ćemo ovu utakmicu! Važna pobjeda Hrvatske protiv Grka

barakude 4
Time Out CRO, TUCAK Ivica Coach CRO Budapest 24/01/2020 Duna Arena Spain (white caps) Vs. Croatia (blue caps) Men Semifinal XXXIV LEN European Water Polo Championships 2020 Photo ©Giorgio Scala / Deepbluemedia / Insidefoto

Hrvatska je pobijedila reprezentaciju Grče s rezultatom 14:13 (3:3, 1:3, 7:3, 3:4) te se plasirala u četvrtfinale olimpisjkog turnira u vaterpolu. Ovom pobjedom zasjeli smo na prvo mjesto u grupi. U iznimno gruboj i teškoj utakmici s neujednačenim kriterijem suđenja u kojemu je čak dosuđen brutali Matiasu Biljaki kod rezultata 11:9 u posljednjoj četvrtini, Hrvatska je staloženošću ipak uspjela vratiti dva gola prednosti. U samoj zavšnici se odvajamo na dva gola razlike (14:12), a Grci u posljednjim minutama smanjuju na gol razlike.

Cijelu utakmicu na vratima Hrvatske bio je Toni Popadić koji je upisao devet obrana.