TREĆI DAN PRVENSTVA Novih deset medalja i državni rekord za Plivački klub Jug!

PK JUG

Sjajne vijesti stižu iz Plivačkog kluba Jug koji sa sedam predstavnika briljira na Prvenstvu Hrvatske za seniore, juniore i mlađe juniore. Na trećem danu Prvenstva osvojili su novih deset medalja, ali i državni rekord!

Juraj Barčot osvojio je čak pet zlata i jednu broncu. Na 200 mješovito osvojio je seniorsko zlato, ml.seniorsko zlato, juniorsko zlato i postigao novi državni rekord. U kategoriji 200 prsno osvojio je seniorsku broncu, ml.seniorsko zlato i juniorsko zlato.

Lara Šurković osvojila je jedno srebro i tri bronce. Na 50 slobodno osvojila je seniorsku broncu, ml.seniorsku broncu, juniorsku broncu te ml.juniorsko srebro. U A finalu na 200 prsno nastupio je i Andrej Stojanovski koji je zauzeo 6.mjesto.