TONI POPADIĆ SJAJAN U OBRANI PROTIV JADRANA U gustoj borbi Jug ponovno pobijedio prvaka Crne Gore

jug vs Olympiacos 1.11. liga prvaka 18

U 1. kolu borbe za poredak od 1. do 3. mjesta u skupini Zapad Premier lige, Jugaši su u Gružu ponovo svladali prvaka Crne Gore, prenose Sportske novosti.

Imali su u nekoliko navratat po 2-3 gola prednosti, ali u završnici je, u posljednjih pet i pol minuta bilo “gusto”. Gol prednosti za jugaše, pa poravnanje, gol prednosti hrvatskog doprvaka, pa izjednačenje.

Nisu odustajali Novljani, da bi u konačnici imali i zadnji napad na utakmici. Napad u kojem su 13 sekundi prije kraja ishodili i igrača više, a trener Radanović zazvao minutu odmora.

Samo četiri sekunde prije kraja, Jovan Vujović je pucao s 2 metra, ali je vratar Toni Popadić sjajno obranio desno nadlakticom, da bi u zadnjoj sekundi s desnog krila “sijevnuo” pokušaj parabole Novljana.

Banner 300x250 DU 1

Činilo se više iz očaja, ali ta je lopta pogodila vratnicu.

Rezultat na kraju: Jug Adriatic osiguranje – Jadran Herceg Novi 13-12.

Veslačica Ivana Jurković nakon druženja s učenicima PESG-a: “Sportaš sportaša najbolje razumije”