Aktualno

TJEDAN CRVENOG KRIŽA Mato Franković ugostio predstavnike Gradskog društva Crvenog križa Dubrovnik

posjet crvenog kriza frankovicu

Tjedan Crvenog križa tradicionalno se održava od 8. do 15. svibnja, a povodom toga te u sklopu Svjetskog dana Crvenog križa i Crvenog polumjeseca, gradonačelnik Grada Dubrovnika Mato Franković primio je danas izaslanstvo Gradskog društva Crvenog križa Dubrovnik.

Članovi su predstavili gradonačelniku najnovije aktivnosti Društva, s posebnim naglaskom na planirane aktivnosti za nadolazeću turističku sezonu, uključujući ponovno angažiranje spasilaca na dubrovačkim plažama. Gradonačelnik Franković zahvalio je predstavnicima Gradskog društva Crvenog križa Dubrovnik na predanom radu i naglasio važnost suradnje u brojnim aktivnostima od značaja za zajednicu, kao i nastavak potpore Grada Dubrovnika u njihovom daljnjem radu i projektima.

Svjetski dan Crvenog križa i Crvenog polumjeseca obilježava se 8. svibnja, u čast rođenja osnivača pokreta Henryja Dunanta, a ujedno time započinje i Tjedan Crvenog križa u Republici Hrvatskoj.

Pročitajte još

Anita Bonačić Obradović: Politika nije sprint, politika je maraton. Jako sam ponosna!

Dulist

Pezo već proglasio pobjedu!

Dulist

Marko Miloslavić novi načelnik Župe: Pred nama su četiri godine prepune prilika, ali i izazova

Dulist