TENISAČI DUBROVNIKA Lorenzo Butigan i Dora Kristić srebrni na turniru do 10 godina

tenis klub dubrovnik djeca 10 godina

U organizaciji TK Resnik-Kaštela proteklog je vikenda održan šesti turnir iz kalendara natjecanja za Dalmaciju u kategoriji do 10 godina. Na turniru je nastupilo i šest malih tenisača iz TK Dubrovnik.

Lorenzo Butigan je nakon tri pobjede po skupinama igrao zlatni turnir i u finalu je od njega bio bolji Ivan Markovina iz TK Pomak rezultatom 4/0. Srebreni turnir je igrao Pavle Beribaka i stigao je do polufinala, a Josip Ivanković je nastupio također u brončanom turniru i igrao je također polufinale istog.

Dora Kristić izborila je svoj nastup u brončanom turniru i osvojila 2. mjesto. Anđela Takač je izgubila u četvrtfinalu brončanog turnira, a Asija Džanković je izgubila u polufinalu zelenog turnira. Sljedeći turnir je na rasporedu za vikend u organizaciji TK Šubićevac-Šibenik.