Crna kronika

Stonska policija pronašla domišljatog kradljivca

ina gorivo benzin013

Nakon što je Policijska postaja Ston krajem veljače zaprimila dojavu o krađi registarskih oznaka s vozila koje je bilo parkirano u mjestu Zaradež, provedeno je kriminalističko istraživanje kojim je utvrđeno kako je krađu počinio 45-godišnjak.

Provodeći kriminalističko istraživanje utvrđeno je kako je istog dana vozač koji je upravljao vozilom na kojem su se nalazile otuđene registarske oznake na benzinskoj postaji u Opuzenu utočio gorivo u iznosu od 85,27 eura nakon čega se udaljio, a da nije podmirio račun za gorivo.

Naime, 45-godišnjak se, vozeći iz smjera Korčule, zaustavio u mjestu Zaradež gdje je s parkiranog vozila skinuo registarske oznake i stavio ih na svoje vozilo nakon čega je natočio gorivo te se, bez da je platio račun, odvezao do mjesta Glavice gdje je na svoje vozio vratio pripadajuće registarske pločice, a ukradene je sakrio.

Otuđene registarske oznake su u sklopu kriminalističkog istraživanja pronađene i vraćene vlasniku te su oštećene osobe, odnosno vlasnik vozila i odgovorna osoba benzinske postaje, upoznate s podacima počinitelja radi pokretanja privatne tužbe budući se u oba slučaja radi o kaznenom djelu krađe gdje se progon počinitelja poduzima temeljem privatne tužbe.

Pročitajte još

Nabavljao steroide u BiH i prodavao ih u Dubrovniku

Dulist

NA PELJEŠCU Zbog neopreznog rukovanja lovačkom puškom ozlijeđen muškarac

Dulist

Odbili testiranje: Jedan kod sebe imao drogu, drugi bio pozitivan na kokain

Dulist