Sport

SQUARE PROTIV OLMISSUMA Derbi s humanitarnim ciljem za obitelj Banović

SQUOLM FOTO

U sklopu 7. kola SS HMNL, malonogometaši Squarea suočit će se s iznimno zahtjevnim izazovom protiv MNK Olmissuma, vodeće momčadi lige s 16 osvojenih bodova. Utakmica se igra u petak, 20. prosinca, u 18 sati u SD Gospino polje.

Momčad trenera Iva Jukića, koja ove sezone nastupa s izrazito pomlađenim sastavom, trenutno zauzima sedmo mjesto s pet bodova, nakon jedne pobjede, dva remija i tri poraza u dosadašnjih šest kola. Iako će utakmica biti prilika za borbu za važne bodove, ona nosi i značajan humanitarni karakter.

U suradnji s Humanitarnom udrugom ‘Tata je tata’, MNK Square organizira pomoć obitelji Josipa Banovića, samohranog oca troje djece koji se nalazi u teškoj socioekonomskoj situaciji. Dio prihoda od prodaje ulaznica bit će doniran za pomoć obitelji Banović, dok će se sav prihod od prodaje klupskih zastavica također usmjeriti u ovu svrhu.

 

Pročitajte još

BRAVO ZA NAŠE MALE JUDAŠE! Čak 21 medalja i pehar s međunarodnog turnira stigli su u Dubrovnik

Dulist

SJAJNE VIJESTI ZA HRVATSKI JUDO Četiri Hrvatice u top 10 na svjetskoj listi, među njima i Iva Oberan

Dulist

ODRŽANO 2. KOLO KUPA HRVATSKE U STRELJAŠTVU Visočani u znaku trapa

Dulist