Županija

Skurić posjetila udrugu ‘Blage ruke’

Blage ruke

Pročelnica za međugeneracijsku solidarnost, branitelje i obitelj Nina Skurić i vijećnica Županijske skupštine Luce Gvozden s predstavnicima udruge ‘Blage ruke’ razgovarali su o problematici skrbi o osobama treće dobi na području Dubrovačkog primorja.

Naime, udruga ‘Blage ruke’ provode program međugeneracijske solidarnosti koji se odnosi na dnevni boravak i pomoć u kući.

S pročelnicom i vijećnicom su bili i predstavnici Doma za starije i nemoćne osobe iz Blata na Korčuli. Dom će uskoro početi s provođenjem programa međugeneracijske solidarnosti, pa su u Primorju željeli razgovarati s predstavnicama udruge koja provodi ovaj program i to kako bi stekli uvid u problematiku i saznali kakva su njihova iskustva u radu.

Pročitajte još

DANI NERETVANSKE KNEŽEVINE Srednjovjekovni sajam i predstava, vuča konopa i druge zabavne aktivnosti

Dulist

TRAGIČNI 3. KOLOVOZA 1995. U Velikom Zatonu živote izgubilo troje mladih Dubrovčana

Dulist

HDZ optužuje Župku za nepotizam: ‘Miloslavić je pao na prvom ispitu!’

Dulist