REGIONALNA LIGA VK Jug izgubio u petercima protiv VK Primorca

jug utakmica 14.9. 3

U 5. kolu regionalne lige, vaterpolisti VK Jug  Adriatic osiguranja  u gostima su izgubili od VK Primorac, aktualnog prvaka Crne Gore. Nakon peterca rezultat je bio 16:15. Iako su Jugaši u svim četvrtinama zadržali vodstvo, posljednja četvrtina završila je izjednačenim rezultatom, što je značilo da će se pobjednik odlučiti u raspucavanju.

U prvoj četvrtini, Jug je poveo rezultatom 3:2, a u drugoj četvrtini obje ekipe postigle su po tri gola, ostavljajući rezultat na 6:5 za Jug. Treća četvrtina također je završila bez pobjednika, s rezultatom 7:8 za Jug, dok je VK Primorac u posljednjoj četvrtini uspio zabilježiti 5 pogodaka, ali to nije bilo dovoljno da osigura pobjedu.

Banner 300x250 DU 1

U raspucavanju, vaterpolisti Primorca pokazali su više mirnoće i preciznosti te su na kraju odnijeli pobjedu, ostavljajući Jugovce s razočaranjem. Rezultati po četvrtinama bili su: 2:3, 3:3, 2:2, 5:4, a konačni rezultat nakon peteraca 16:15 za Primorac.