Aktualno

RADOVI PRIJE MOSTA DR. FRANJA TUĐMANA Zbog sanacije nestabilnosti usjeka, vozi se preko odmorišta

most radovi012

Hrvatske ceste su krajem studenog započele s radovima na dionici državne ceste D-8, neposredno prije Mosta dr. Franja Tuđmana.
Kako doznajemo, riječ je o sanaciji nestabilnosti usjeka. Radovi se, naime, kako nam navode iz Hrvatskih cesta odvijaju na DC8, dionica 027, u km 29+350, prije mosta u Dubrovniku.
Radove, koji će trajati tri mjeseca, izvodi Zajednica ponuditelja Patrlji d.o.o. i Sarađen d.o.o., a njihova vrijednost je 1.989.575,00 kn bez PDV-a.
Kako navode iz Hrvatskih cesta, za vrijeme izvođenja radova predviđeno je preusmjeravanje prometa preko kolne površine odmorišta koje tangira južni prometni trak u cijeloj duljini zone radova. Vertikalnom prometnom signalizacijom vozači će biti pravovremeno obaviješteni o preusmjeravanju prometa preko površine odmorišta.

Pročitajte još

Otvara se Vila Dubrovnik, sobe će koštati oko 1450 eura

Dulist

NAGLO PAO BROJ TURISTA U LIJEPOJ NAŠOJ Plenković: Nema potrebe za dizanjem cijena, jer i drugi imaju more!

Dulist

Preminuo je Matija Dedić u 53. godini života

Dulist