PRVENSTVO HRVATSKE Nastupila četiri kadeta Juga, medalje za Lukšu Pavića!

IMG 5782

U Zagrebu se ovaj vikend održalo državno kadetsko prvenstvo na kojem je nastupilo 196 natjecatelja iz 34 kluba.

Plivački klub Jug predstavljalo je ukupno 4 natjecatelja, dvije plivačice i dva plivača koji su tijekom sezone isplivali norme.

Lukša Pavić osvojio je 2. mjesto na 100 m slobodno, 2. mjesto na 800 m slobodno, 4. mjesto na 400 m slobodno, 4. mjesto na 200 m slobodno i 6. mjesto na 200 m mješovito.

Petra Smokvina osvojila je 6. mjesto na 200 m leđno, 9. mjesto na 100 m leđno, 12. mjesto na 100 m slobodno, 12. mjesto na 200 m slobodno i 24. mjesto na 200 m mješovito.

Ivana Puljić bila je deseta na 200 m slobodno, a osvojila je i 11. mjesto na 400 m slobodno te 13. mjesto na 100 m slobodno.

Niko Franković osvojio je 20. mjesto na 200 m prsno te 29. mjesto na 100 m prsno.IMG 5784

IMG 5783

-Čestitamo našim plivačima na ostvarenim rezultatima! Vjerujemo da će dogodine biti još bolji plasmani jer za čak troje od četvero plivača je ovo tek prva godina kadetskog uzrasta. Sada našim kadetima slijedi zasluženi ljetni odmor te kratko punjenje baterija. Nakon toga puni elana vraćamo se svojim svakodnevnim aktivnostima – naglašavaju iz kluba.