Sport

PRVA OBUKA U DUBROVNIKU Želiš postati padobranac? Prijavi se do 18. veljače

padobranska obuka2

Svi oni koji se žele okušati u padobranstvu, konačno imaju priliku za to i u Dubrovniku.

Naime, Zajednica tehničke kulture Dubrovnik u suradnji s Padobranskim klubom “Graviton” i Aeroklubom Sinj organizira upis kandidata za prvu Padobrasku obuku u Dubrovniku.
Predavanja iz teorijskog dijal obuke održat će se 10., 11., 12. te 17., 18., 19. ožujka, nakon ćega se polažu testovi u Dubrovniku. Praktični dio obuke kao i skokovi odvijat će se na aerodromu “Piket” u Sinju.
Formirane ekipe iz Dubrovnika, javljaju iz Zajednice tehniččke kulture Dubrovnik, organizirano će putovati u Sinj, gdje će imati priliku susresti se i s drugim polaznicima iz Splita i Sinja. Detalje možete dobiti putem e-maila nakon prijave, a za sve dodatne informacije nazovite 099 359 4767. Prijave se zaprimaju do 18. veljače.

 

Pročitajte još

Delija već zna novog suparnika?! Čeka ga jedan od najopasnijih na svijetu

Dulist

OBAVLJEN ŽDRIJEB Barakude u skupini EP sa Slovenijom, Grčkom i Gruzijom

Dulist

FOTO Libertas Marinkolor junački odnijeli pobjedu u Gospinom polju! Slavit će se do jutra

Dulist