PRVA HMNL Square u Gospinom polju upisao poraz protiv ekipe Crnice

square16

Nakon duže pauze futsal se vratio u Gospino polje, a MNK Square je u utakmici 10. kola Prve HMNL upisao poraz protiv ekipe MNK Crnica rezultatom 3:6. Domaćin je poveo u drugoj minuti susreta preko Gassmanna, ali do kraja poluvremena gosti iz Šibenika sasvim su preokrenuli rezultat u svoju korist točnije na pauzu se otišlo s rezultatom od 1:3, piše Cro Futsal. U nastavku domaćini su uspješno krenuli po smanjenje prednosti, ali ni to nije dugo potrajalo. Pri samom kraju, Squarea nije dobro odigrao golmanom-igračem te su Šibenčani to iskorsitili s dva gola u praznu mrežu. Utakmica je završila s utješnim pogotkom domaćina i rezultatom od 3:6 na semaforu.

Barakude će u petak odigrati posljednju prijateljsku utakmicu uoči Pariza!

Dva naslova prvaka za Nenadića, popodne u finalu i Šurkovići!

[FOTO] ODRŽAN VATERPOLSKI KAMP ZA MLADE Fatović: ‘Ponekad zaboravim kako je lijepo raditi s mlađima’