PRVA HMNL Square preokretom do velike pobjede nad Puljanima

square05

Malonogometni klub Square pobijedio je ove subote ekipu Futsal Pule rezultatom 3:2 u 12. kolu 1. HMNL. Prvi ovosezonski dvoboj ovih suparnika završio je slavljem ‘zeleno-žutih’ (3:2), pa su Dubrovčani bili ‘gladni’ revanša, piše Cro Futsal. Očekivala se uzbudljiva utakmica koja će biti napeta do samog kraja, a tako je i bilo. Bio je to susret u čijem je većem dijelu Square bio bolja momčad te je na kraju stigao do zaslužene pobjede. Prvo poluvrijeme ponudilo je tri pogotka, dva u domaćoj i jedan u gostujućoj mreži. Međutim, izuzev toga prvi dio nije obilovao morem šansi i atraktivnih poteza. Nastavak je bio puno sadržajniji i napetiji. Square je tijekom cijelog drugog poluvremena bio dominantniji i konkretniji, a to mu se u konačnici i isplatilo. Crveno-plavi su na krilima Hrkaća i Kuraja došli do velikog preokreta i tri iznimno vrijedna boda. Spomenimo je i da Dubrovčanima ovo druga uzastopna pobjeda (prošli tjedan su slavili na gostovanju u Vrgorcu). U sljedećem kolu Square gostuje kod Futsal Dinama, no prije toga ih očekuje nadoknada 9. kola protiv Olmissuma u Gospinom polju. Futsal Pulu očekuje novi težak izazov. U Dom Sportova Mate Parlova stiže lider Olmissum, što je ujedno i derbi 13. kola.

Na tjednom parskom turniru bridža najbolji su Majstorović i Zvrko!

Barakude će u petak odigrati posljednju prijateljsku utakmicu uoči Pariza!