Aktualno

PROBLEMI S PREPAID PLATFORMOM Parking na Pilama i donjem platou Žičare moći ćete ‘zakupiti’ od srijede

sanitat parking pile 2

Stupanjem na snagu zone posebnog prometnog režima, za vožnju oko Grada morate imati reguliran status. To možete napraviti putem sustava propusnica, a prolaz vam je slobodan i ako imate Sanitatovu PPK. Treći način jest unaprijed plaćeno i rezervirano parkirno mjesto na parkiralištu Pile i donji plato Žičare, no taj sustav još nije u funkciji. Prošlog tjedna pisali smo o tome kako Sanitatova prepaid web platforma nije u funkciji pa se ova dva parkinga niti ne mogu koristiti. No, prema riječima gradonačelnika to će konačno biti moguće od ove srijede.
– Trebalo nam je više vremena za integraciju prepaid sustava koji će profunkcionirati u srijedu – najavio je gradonačelnik Franković.
Treba svakako podsjetiti kako ćete prvi sat parkiranja na ova dva parkinga platiti 20 eura, a svaki sljedeći 10 eura, no samo uz uvjet da ste unaprijed platili i rezervirali onoliko sati koliko planirate tu ostaviti svoje limene ljubimce.

Pročitajte još

IDUĆI UTORAK U KMD-U Izložba i komemoracija za glumačku divu Milku Podrug Kokotović

Dulist

TKO SMIJE NA KOLODVOR, A TKO NE? Pezo: Problem su oni bez koncesije

Dulist

ZAVRŠENO ‘PROLJEĆE U KONAVLIMA’ Piknik i literalna radionica razveselili najmlađe

Dulist