Aktualno

Potpisan ugovor o koncesiji za uređenje obale ispred Hotela Dubrovnik President

koncesija1

Ugovor o koncesiji na pomorskom dobru za uređenje obale i gospodarsko korištenje područja ispred Hotela Dubrovnik President potpisali su župan Nikola Dobroslavić i član Uprave Riviera Adria d.d. Niko Koncul.

Na navedenom području planira se cjelovito uređenje izgradnjom rive, plaže, podmorskog praga te zaštitnih radova kojim bi se kupalište zadržalo na postojećoj lokaciji dugi niz godina.

Ova investicija predstavlja općeprihvaćeni model kojim se obala uređuje za dobrobit šire zajednice te gospodarsko korištenje koncesionara u skladu s vlastitim razvojnim vizijama. Osim potpisivanja ugovora predstavljeni su daljnji razvojni planovi ovog hotelskog društva, prvenstveno planirana izgradnja kongresnog centra i obnove hotela Dubrovnik President.

Pročitajte još

TKO PRVI, KARTE NJEGOVE Dijelimo tri puta po dvije karte za koncert grupe Vatra u Lazaretima

Dulist

Most dr. Franja Tuđmana zatvoren za prvu skupinu vozila

Dulist

FESTIVAL PELJEŠKIH KAPETANA U Orebiću počinje ljetna sezona

Dulist