Županija

Položeni vijenci i zapaljene svijeće na spomen obilježju na Bosanci

vijenci bosanka00

Predstavnici Dubrovačko-neretvanske županije, pročelnica Upravnog odjela za prostorno uređenje i gradnju Nikolina Kraljević i pročelnik Službe za zajedničke polsove Maro Hađija položili su vijenac i zapalili svijeću na spomen obilježju na Bosanci.

Prije 26 godina, 9. studenog 1991. godine u borbama sa srpskocrnogorskom vojskom poginuli hrvatski branitelji Hamdija Kovač, Mario Pezzi, Željko Raguž, Antonio Vatović, Franzi Lazibat, Vedran Ivošević te Željko Putica.

U spomen na pale vitezove vijence su položili i svijeće zapalili i predstavnici Grada Dubrovnika, obitelji poginulih branitelja, predstavnici Policijske uprave dubrovačko-neretvanske te predstavnici udruga roditelja poginulih branitelja i drugih udruga proizašlih iz Domovinskog rata.

Pročitajte još

HDZ optužuje Župku za nepotizam: ‘Miloslavić je pao na prvom ispitu!’

Dulist

KUPAČI, OPREZ! Zid na istočnom dijelu plaže Pod Maslovo je u ruševnom stanju

Dulist

OBNOVA KOMPLEKSA KUPARI U tijeku faza rušenja

Dulist