Aktualno

POKAŽITE VELIKO SRCE! Zaplešite i vi za Ninu u Pridvorju

kud stjepan radic

U nedjelju, 11. kolovoza u 20:30 sati u okviru inicijative “Zajedno za Ninu” u Pridvorju, na igralištu pored škole, organizira se folklorni program “Plešemo za Ninu”.

Uz KUD „Stjepan Radić“ nastupaju KUD „Čilipi“, KUD „Vlaho Bukovac“ i klapa Ragusavecchia. Inače, Nina Đivanović djevojka za čije liječenje i rehabilitaciju je ova inicijativa i pokrenuta, dugogodišnja je članica KUD-a „Stjepan Radić“ domaćina večeri. Osim folklora i klapske pjesme očekuju vas i dodatni sadržaji. Nakon nastupa druženje će se nastaviti u predivnom ambijentu ispred škole. Stoga se pozivaju svi u Pridvorje, u što većem broju, da budu „Zajedno za Ninu“.

Program „Zajedno za Ninu“ se nakon toga nastavlja u srijedu, 14. kolovoza velikim koncertom „Crvene jabuke“, grupe Bjelouška i DJ Lucasom u Ljutoj gdje svi zajedno „Pjevamo za Ninu“. Više informacija o ovom događaju i drugim aktivnostima kao i podatke o uplati novčanih donacija na Ninin račun potražite na web stranici: www.zajednozaninu.com.hr, na Facebook i Instagram profilu “Zajedno za Ninu”.

Pročitajte još

Na maturi palo 500 učenika manje nego lani, ali jedan predmet nije prošlo njih čak 70 posto!

Dulist

Zračna luka Ruđera Boškovića nabavlja košulje vrijedne 100 tisuća eura

Dulist

KIŠA CIJELU NOĆ Dubrovnik u crvenom, očekuje se i olujno jugo, poplave, grmljavine

Dulist