Pobjeda GOŠK-a za bijeg s dna

gosk9062

Nogometaši dubrovačkog GOŠK-a došli su do nova tri boda u južnoj skupini 3. HNL. U županijskom derbiju 14. kola su s 2:0 na Lapadu svladali Konavljanina, a golove su zabili Damir Hodžić u 2. te Hasan Kacić u 39. minuti.

Gol za nebesko plave pao je već u prvom napadu na utakmici, kad je GOŠK-ova 'devetka' Ivo Caput spretno asistirao Hodžiću za sjajno otvaranje susreta. Za drugi gol vrijedilo je čekati 39. minutu, kad je GOŠK-ov veteran Hasan Kacić s gotovo 30 metara iz slobodnog udarca poduplao vodstvo.

Vrijedi dodati kako je GOŠK-ov suparnik u borbi za bijeg s dna ljestvice Primorac 1929 iz Stobreča osvojio bod kod favoriziranih Hrvaca, tako da je od danas Primorac novi 'fenjeraš'.

Od drugih županijskih trećeligaša Neretvanac je s 2:1 izgubio u Imotskom, dok Neretva i BŠK Zmaj svoje utakmice s Kamenom odnosno kod Croatie igraju sutra.

Poredak nakon 14. kola: 1. Mosor 26 bodova, 2. Omiš 25, 3. Imotski 24, 4. Šibenik 23, 5. Hrvace 23, 6. Kamen (-1) 21, 7. Konavljanin 21 bod, 8. Zmaj Makarska 20, 9. Croatia Zmijavci (-1) 19, 10. Junak 18, 11. BŠK Zmaj (-1) 18, 12. Neretvanac 17, 13. Jadran Kaštel Sućurac 17, 14. Val 15, 15. Zagora 14, 16. Neretva (-1) 14,  17. GOŠK 13, 18. Primorac 1929. Stobreč 12