PING PONG LIGA Nakon 16. kola Marinkolor i dalje na prvom mjestu

ping pong 16 kolo 5

Odigrano je 16. kolo Prve lige 44. Prvenstva Dubrovnika u stolnom tenisu. Utakmica između ekipa Tropic Thunder i Orlando odgođena je zbog poslovne spriječenosti jedne ekipe i igrati će se naknadno slijedeći tjedan.

Zaostala utakmica 14. kola između ekipa Lapad kolor i Soul caffe odigrana je 3. 3.2022. pri čemu je ekipa Soul caffe pobjedila ekipu Lapad kolor rezultatom 6:1. Najbolji igrač susreta bio je Milo Stražičić (Soul caffe) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored igrača utakmice, Ivo Šarić ostvario je isto tako dvije pojedinačne pobjede bez izgubljenog seta ali uz nešto slabiji omjer dobivenih poena dok je Pavle Radonić ostvario jednu pojedinačnu pobjedu. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Pavle Radonić i Milo Stražičić. U poraženoj ekipi Šimun Lukačević ostvario je jednu pojedinačnu pobjedu.

Zaostala utakmica 15. kola između ekipa Ombla i Soul caffe odigrana je 28. 2. 2022. pri čemu je ekipa Soul caffe pobjedila ekipu Ombla rezultatom 6:1. Najbolji igrač susreta bio je Pavle Radonić (Soul caffe) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe prepustio je jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored igrača utakmice, Milo Stražičić ostvario je isto tako dvije pojedinačne pobjede uz dva izgubljena seta dok je Ivo Šarić ostvario jednu pojedinačnu pobjedu. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Pavle Radonić i Milo Stražičić. U poraženoj ekipi Marijo Obrovac ostvario je jednu pojedinačnu pobjedu.

U 16. kolu Prve lige postignuti su slijedeći rezultati:

Ekipa Soul caffe pobjedila ekipu The Dream Team rezultatom 7:0. Najbolji igrač susreta bio je Ivo Šarić (Soul caffe) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored igrača utakmice, Božo Čavala i Milo Stražičić ostvarili su isto tako po dvije pojedinačne pobjede bez izgubljenog seta ali uz nešto slabiji omjer dobivenih poena. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Pavle Radonić i Milo Stražičić.

Ekipa Aragosa travel pobjedila ekipu Lapad kolor rezultatom 7:0. Najbolji igrač susreta bio je Robert Kralj (Aragosa travel) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi, pored igrača utakmice, Goran Raspopović ostvario je isto tako dvije pojedinačne pobjede uz jedan izgubljeni set dok je Drago Kasač ostvario isto tako dvije pojedinačne pobjede ali uz dva izgubljena seta. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Drago Kasač i Robert Kralj.

Ekipa Marinkolor pobjedila je ekipu Ombla rezultatom 5:2. Najbolji igrač susreta bio je Marko Venier (Marinkolor) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe nije prepustio niti jedan set. U pobjedničkoj ekipi, Marko Šarić ostvario je isto tako dvije pojedinačne pobjede bez izgubljenog seta ali s nešto slabijim omjerom osvojenih poena. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Josip Martinović i Marko Venier. U poraženoj ekipi Darko Božić i Marijo Obrovac ostvarili su svaki po jednu pojedinačnu pobjedu.

Ekipa Dr Čolić pobjedila je ekipu Šampinjoni Konavle rezultatom 4:3. Najbolji igrač susreta bio je Vedran Đurđević (Šampinjoni Konavle) koji je svojoj ekipi donio 2 pojedinačne pobjede a igračima protivničke ekipe prepustio je jedan set. U pobjedničkoj ekipi, ekipi Dr Čolić, Ante Jupek, Filip Mikulić i Dario Petković ostvarili su svaki po jednu pojedinačnu pobjedu. Pobjedu u paru za pobjedničku ekipu donijeli su Filip Mikulić i Dario Petković. U poraženoj ekipi, pored 2 pobjede igrača utakmice, Jurica Prpić ostvario je jednu pojedinačnu pobjedu.

Nakon 16. kola na prvom mjestu nalazi se ekipa Marinkolor s osvojenih 30 bodova, druga je ekipa Dr Čolić s osvojenih 30 bodova i treća ekipa Soul caffe s osvojenih 27 bodova. Najbolji pojedinci nakon 16. kola su Marko Venier (Marinkolor), Marko Šarić (Marinkolor) i Vedran Đurđević (Šampinjoni Konavle).

Najbolji parovi nakon 16. kola su Josip Martinović / Marko Venier (Marinkolor), Filip Mikulić / Dario Petković (Dr Čolić) i Pavle Radonić / Milo Stražičić (Soul caffe).