Pelješka Barbara nadrasla ‘Jezičnu barijeru’ u stres testu

Foto: NovaTv

Pelješka Barbara Grubišić prošla je kroz stres test u sinoćnjoj epizodi MasterChefa. U njemu se našla nakon što su je nominirali članovi plavog tima, koji u prethodnom timskom izazovu nije uspio zadovoljiti očekivanja. Barbara je, kako je i sama priznala, pogriješila u vođenju tima tijekom kuhanja na odmaralištu, gdje su kandidati pripremali cjeloviti meni – od juhe i salate do štrukli i deserta.

Gostujući chef i finalist druge sezone MasterChefa, Marko Palfi, predstavio je za stres test autorsko jelo znakovitog naziva „Jezična barijera“. Riječ je o hladno-toplom predjelu temeljenom na dimljenom goveđem jeziku, podijeljenom u dvije komponente: prednjem, krtom dijelu i masnijem, stražnjem dijelu. Kandidati su imali 75 minuta da rekonstruiraju okuse i teksture koje je chef Marko osmislio.

-Svako jelo koje napravim je jelo koje i sam želim pojesti – rekao je.

U stres testu sudjelovali su osim Barbare, još i Tatjana Krolo, Elias Abou Haydar i Otto Grundmann. Show je ovog puta napustila Tatjana. Neke komponente je izostavila, ali one koje su bile na tanjuru su bile jako dobra replika.

-Mislila sam da je najbolje napraviti ono što stignem i da barem pojedete nešto – objasnila je Tatjana chefovima.

Povezano

Dulist PROMO

marcela fashion ball 1