Aktualno

PAR PRVI PUT DOŠAO NA PLAŽU BANJE More je tako lijepo i plavo, ali ležaljke su skupe, koštaju 25 eura

banje svibanj kupanje

Flore i Notea mladi su par koji na svom YouTube kanalu snimaju vlogove, a sada su došli i u Lijepu Našu. Sa svog balkona imaju pogled na plažu Banje a komentirali su kako je more lijepo i plavu, ali su ležaljke skupe i koštaju 25 eura.

Ovaj bračni par dolazi iz Kanade, a već osam godina putuju svijetom i sa pratiteljima dijele svoje avanture. Posebno su se oduševili Dubrovnikom, a posjetili su i ostatak Hrvatske.

– Ležaljke su skupe, mislim da koštaju 25 eura po osobi, a ručnik je pet eura. Pobrinite se da ponesete sve što vam je potrebno kad dođete na plažu – komentirala je Flora.

– Odmah smo primijetili da su cijene prilično visoke u Dubrovniku, nadovezuje se njezin suprug. Prvu kavu koju smo popili platili smo 4-5 eura što je stvarno skupo – dodao je njen suprug Note.

Cijeli videozapis pogledajte u nastavku.

 

Pročitajte još

Na maturi palo 500 učenika manje nego lani, ali jedan predmet nije prošlo njih čak 70 posto!

Dulist

Zračna luka Ruđera Boškovića nabavlja košulje vrijedne 100 tisuća eura

Dulist

KIŠA CIJELU NOĆ Dubrovnik u crvenom, očekuje se i olujno jugo, poplave, grmljavine

Dulist