Osam medalja za Judo klub Dubrovnik

judo dubrovnik01

Judo klub Dubrovnik osvojio je osam medalja na 1. judo turniru Sveti Ante koji se u organizaciji Judo kluba Podstrana održao 14. lipnja u dvorani Osnovne škole Žrnovnica.

Na natjecanju na kojem je nastupilo 150 natjecatelja zlatnu medalju osvojila je Mara Bezek, dok su brončane medalje osvojili Ivona Caput, Mara Klaić, Lukša Napica, Frano Medo, Vlaho Ban, Lukas Papac i Matej Butigan. Nadomak medalja bili su Kristijan Šabić, Đuro Bunda i Nikša Brzica.

Krajem lipnja članicu JK Dubrovnik Ivanu Šutalo očekuje nastup na seniorskom Grand Prixu, dok će Matej Raguž nastupiti na kadetskom prvenstvu Europe u Ateni.