Županija

Općina Župa dubrovačka objavila liste stipendista uz povećanje mjesečnih iznosa

lova novac euro euri663

Općina Župa dubrovačka objavila je liste odobrenih stipendija za učenike i studente za ovu akademsku godinu, a prema prijedlogu Odsjeka za društvene djelatnosti i kulturu, odobrio ih je pročelnik Jedinstvenog upravnog odjela Jure Marić. Liste su dostupne na službenim stranicama Općine, a ukupno je odobreno 62 stipendije u kategorijama uspješnosti, deficitarnih zanimanja, imovinskog cenzusa i stradalnika Domovinskog rata.

Načelnik Silvio Nardelli povećao je mjesečne iznose stipendija za učenike i studente koji se školuju izvan Dubrovnika. Učenici će primati 80 eura mjesečno, studenti koji studiraju u Dubrovniku 110 eura, dok će oni koji studiraju izvan Dubrovnika primati 160 eura.

Potpisivanje ugovora zakazano je za ponedjeljak, 23. prosinca, u vijećnici Općine Župa dubrovačka na trećem katu, s početkom u 10 sati. Nakon potpisivanja, korisnicima će biti isplaćeni iznosi za četiri mjeseca, od rujna do prosinca.

Pročitajte još

OVOGODIŠNJI LAUREATI Nagrada za životno djelo dodjeljuje se Luku Paljetku

Dulist

JER JOŠ NEMA CENTRA Za odloženi otpad s područja županije platit ćemo milijun i pol eura!

Dulist

[PRIJENOS OD PODNE] Dobroslavić podnosi izvješće županijskim vijećnicima

Dulist