ODLIČNE VIJESTI IZ ATLETSKOG KLUBA Tei Faber dvije državne medalje, otrčala i novi osobni rekord

tea faber ak dubrovnik 1

Odlične vijesti stižu iz Atletskog kluba Dubrovnik s Dvoranskog prvenstva Hrvatske za seniore i seniorke!
Njihova najbolja seniorka Tea Faber, osvojila je dvije državne medalje na Dvoranskom prvenstvu Hrvatske za seniore i seniorke u Zagrebu koje je održano ove subote. Na 1500 metara koje je istrčala za 4:37,03  Faber je osvojila treće mjesto, a na 300 metara koje je svladala za 10:22,32 pripalo joj je drugo mjesto.

-Fascinantno je da je Faber trčala obje utrke, koje su razmak starta imale samo 20 minuta jedna od druge! Faber je obje utrke smireno i po planu trenera Ante Živkovića više nego uspješno privela kraju i dva puta zasjala na postolju. Na utrci 1500 metara Faber je otrčala novi osobni rezultat, koji sada glasi 4:37,03.
Atletski Klub Dubrovnik čestita Tei i njenom treneru Anti – naglasili su iz Atletskog kluba.

Na tjednom parskom turniru bridža najbolji su Majstorović i Zvrko!

Barakude će u petak odigrati posljednju prijateljsku utakmicu uoči Pariza!