ODLIČAN NASTUP JK Konavle Cavtat osvojio 21 medalju na Memorijalu ‘Matea Knego’

judo klub konavle matea knego 2

Protekle subote JK Konavle Cavtat vrlo uspješno je nastupio u Župi dubrovačkoj na Međunarodnom judo turniru I. Memorijalu ‘Matea Knego’ te je osvojio pehar za prvo mjesto u ukupnom poretku za uzrast U-10. Na turniru je nastupilo 300 natjecatelja iz 25 kluba iz Hrvatske, Bih, Crne Gore i Kosova. Cavtaćani su pod vodstvom trenera Matka Klarića, Sada Bečića, Iva Muldinija i Nika Đurkovića nastupio je s 29 natjecatelja od 2004. godišta do 2013.

Konavljani su ukupno osvojili 21 medalju i to: 4 zlatne, 7 srebrenih i 10 brončanih medalja.

Zlato su osvojili Nika Katušić, Dora Obradović, Orsat Obradović i Martin Šuljak, srebro Sara Pujo, Josipa Firović, Petar Fiorović, Una Markulin, Petra Đurković, Ana Schmuch i Dalia Schmuch i bronce Andrej Kristić, Dora Pušić, Rubi Katarina Dadić, Jelena Schmuch, Antonija Đurković, Mia Marević, Pero Šuljak, Lucija Šuljak, Jako Guljelmović i Mihaela Baule.

Ovaj put bez medalje su ostali: Karlo Simović, Antun Andrija Sukurica, Marije Lazarević, Petar Kos, Ivan Pavlin, Leo Slomović, Antun Obrvan i Cvijeto Schmuch – javljaju iz Judo kluba Konavle Cavtat.

Aria Daniel Dinata obranio titulu na turniru Latvia International u Rigi!

BARAKUDICE ČETVRTE U EUROPI Veliki uspjeh vaterpolistica unatoč izgubljenoj medalji