Aktualno

OBAVIJEST ELEKTROJUGA Tko će ovih dana biti bez struje?

hep struja elektrojug002

Iz Elektrojuga najavljuju prekide u opskrbi električnom energijom zbog radova.

U srijedu, 9. travnja u vremenu od 8:30 do 11 sati doći će do prekida opskrbe električnom energijom za dio Grude.
Zbog neophodnih radova na NN mreži TS 10/0,4 kV KOMAJI, osim u slučaju odgode radi više sile, u srijedu, 9. travnja u vremenu od 8 do 13 sati doći će do prekida opskrbe električnom energijom za dio Komaja.

Zbog neophodnih radova na TS 10/0,4 kV KOLOČEP 3, osim u slučaju odgode radi više sile, u četvrtak, 10. travnja u vremenu od 9:00 do 17:00 doći će do prekida opskrbe električnom energijom za dio Kalamote.

Zbog neophodnih radova na TS 10/0,4 kV TOMISLAVOVAC, osim u slučaju odgode radi više sile, u četvrtak, 10. travnja u vremenu od 9:00 do 14:00 doći će do prekida opskrbe električnom energijom za: Tomislavovac, Vukotiće i Ivušiće.

Pročitajte još

U mjesec dana cijene povećane za 1,8 posto, u Dubrovniku 3,7 posto

Dulist

SUTRA U LAZARETIMA Mladi dubrovački bendovi nastupaju s gostima iz Njemačke

Dulist

Mato Franković: Zatražio sam izlazak inspekcijskih službi jer ovakvo ponašanje taxi prijevoznika nije normalno

Dulist