NIŽU SE MEDALJE Plivači Juga Šurković i Nenadić osvojili zlata, oboren i rekord!

pk jug
Mlađi seniorski rekord i još dva zlata – rezultati su to drugog dana Međunarodnog mitinga ‘Victoria’ u plivanju u Rijeci. Mario Šurković osvojio je zlato na 200 mješovito s uvjerljivim novim mlađim seniorskim rekordom 2:01.90. Osim toga, zauzeo je treće mjesto i osvojio novčanu nagradu za ukupne pobjednike u apsolutnoj kategoriji. Popeo se na postolje uz osvajače svjetskih medalja – Švicarca Antonia Đakovića koji je bio drugi te Slovenke Katje Fain koja je bila prva. Mlađi junior Vlaho Nenadić uvjerljivo je pobjedio u utrci 200 slobodno sa sjajnih 1:53.70. Nastupe u finalima drugog dana upisali su i Michel Brassard, Juraj Barčot, Roko Zvone, Divo Damić i Antonia Šurković.

SADA JE SLUŽBENO Ivan Rakitić dolazi u Hajduk!