Crna kronika

NASTAVAK ISTRAGE Za krađu mopeda osumnjičen i 17-godišnjak

parking motori

Policijski službenici Policijske postaje Dubrovnik su nastavkom kriminalističkog istraživanja, u sklopu kojeg su početkom kolovoza ove godine dvije muške osobe u dobi od 19 i 39 godina, osumnjičene za dvije krađe mopeda, kazneno prijavili i 17-godišnjaka kojeg se također sumnjiči za spomenute krađe.
Osim navedenih krađa mopeda, trojac se sumnjiči i za krađe dijelova sa mopeda počinjene u dva navrata na području Dubrovnika i to tijekom srpnja i kolovoza prošle godine kao i za još dvije krađe mopeda na području Dubrovnika u studenom prošle i ožujku ove godine. Obzirom da su u navedenim slučajevima kazneni postupak pokreće po privatnoj tužbi, oštećeni su upoznati s podacima o počiniteljima.

Nadalje, 39-godišnjaka i 17-godišnjaka se sumnjiči i za krađu mopeda iz Ulice Gabra Rajčevića u Dubrovniku u ožujku ove godine, a u kojoj krađi je sudjelovala još jedna muška osoba u dobi od 18 godina. Zbog ovog kaznenog djela njih trojica su kazneno prijavljeni nadležnom državnom odvjetništvu.
Manji dio otuđenih predmeta pronađen je kod osumnjičenih te će biti vraćen vlasnicima.

Pročitajte još

Policija zaustavila vozača koji je teretnim vozilom upravljao s 2,35 promila

Dulist

Starac odgovoran za požar u mjestu Desne, palio je biljni otpad

Dulist

Policija podnijela prijavu protiv muškarca zbog objavljivanja sadržaja usmjerenih protiv Hrvatske i Domovinskog rata

Dulist