NAKON 10 GODINA Mario Šurković ponovio uspjeh Ivana Bilića

mario surkovic

Posljednjeg, trećeg dana prvenstva Hrvatske plivači Juga osvojili su još osam medalja od kojih pet zlatnih i tri srebrene. Odnosno, osvojio ih je Mario Šurković.

Na 200 metara mješovito osvojio je seniorsko, mlađe seniorsko i juniorsko zlato, te mlađe juniorsko srebro. Prvi je to put nakon 10 godina i naslova Ivan Bilića da imamo seniorskog prvaka Hrvatske! U disciplini 100 metara slobodno još je osvojio mlađe juniorsko i juniorsko zlato, te mlađe seniorsko i seniorsko srebro. Nastupe u finalima trećeg dana još su zabilježili: Đivo Matović na 1500 slobodno, Marko Baletin na 100 slobodno i 200 mješovito, te Antonia Šurković na 50 delfin.