Muškarac pred Uredom predsjednika prijetio bombom te pokušao ući unutra

Muškarac srednje dobi izazvao je jutros incident ispred kompleksa Ureda predsjednika na Pantovčaku, gdje se verbalno sukobio s pripadnicima osiguranja, a navodno je pokušao i neovlašteno ući u prostor, prenosi Jutarnji.hr.

Policija je ubrzo intervenirala i privela ga na kriminalističku obradu. Prema neslužbenim informacijama, riječ je o 67-godišnjaku iz Zagreba koji je pokušao proći rampu i ući u kompleks. Kada su ga zaštitari zaustavili, muškarac je počeo govoriti nepovezano te je izjavio da u svom automobilu, parkiranom u blizini, ima bombu.

Osiguranje je odmah reagiralo i pozvalo policiju. Iako je vozilo pregledano, utvrđeno je da se radilo o lažnoj prijetnji – eksploziv, bomba niti bilo kakvo oružje nisu pronađeni. Policija je muškarca odvela na kriminalističko istraživanje kako bi se utvrdilo postoje li elementi kaznenog djela ili prekršaja te razjasnili razlozi njegovog ponašanja.

Povezano

Dulist PROMO

vicenco
druga verzija 1 1