Politika

Muratti: Rok za sazivanje Vijeća nije istekao

gradsko muratti119

Predsjednica Gradskog vijeća Olga Muratti još uvijek preko protokola Gradskog vijeća nije zaprimila zahtjev oporbenih vijećnika za njenom smjenom.

– Čudim se da kolege ne znaju da je sjednica održana 1. listopada, i da ne znaju propise Poslovnika  Gradskog vijeća. Ne znam da je od 1. listopada do danas prošlo 90 dana – rekla nam je Olga Muratti, napomenuvši da iako je 1. listopada sjednica bila tematska, nema razlike među sjednicama, jer se i na tematskim sjednicama raspravlja i donose zaključci.

Na kritike oporbe o tome kako se sjednice neredovito sazivaju, poručila im je kako se iste neodržavaju jer su i oni ti koji na njih ne dolaze.

– Sjednica je bila sazvana, a za to što nije održana ne snosim odgovornost. Ponašam se i ponašat ću se sukladno Poslovniku Gradskog vijeća. Rok za sazivanje sjednice od tri mjeseca nije istekao i sjednica će se održati tijekom prosinca – zaključila je Olga Muratti.

Pročitajte još

Anita Bonačić Obradović: Mladi moraju imati pravo ostati, vratiti se i odlučivati o svom gradu!

Dulist

[IZBORI 2025.] Marko Dragičević: Hoćemo Dubrovnik u kojem se živi, a ne kojeg se samo posjećuje

Dulist

OBJAVLJENA IZVJEŠĆA Tko je najviše potrošio na kampanju, a tko je sam sebi uplatio donacije?

Dulist