Politika

Muratti: Imam rješenje DIP-a, oštećena sam za 107 glasova!

glasovanje izbori muratti003

Gradska vijećnica HSU-a i deveta na listi Narodne koalicije na nedavnim parlamentarnim izborima Olga Muratti na svom Facebook profilu objavila je kako je dobila rješenje Državnog izbornog povjerenstva u kojem se ističe kako je oštećena za 107 glasova.
Muratti ne navodi detalje, kao ni tko se ‘okoristio’ njezinim glasovima već najavljuje konferenciju za novinare u ponedjeljak, a pita se koliko je još kandidatkinja i kandidata oštećeno na isti način.
Podsjetimo, na listi Narodne koalicije Muratti je dobila 1058 preferencijalnih glasova (16,36 posto), čime je na području grada Dubrovnika nadmašila Vlahušićevog kandidata Srđana Gjurkovića (644 ili 9,95 posto), ali i dva bivša ministra Branka Grčića (183 ili 2,83 posto) te Arsena Bauka (204 ili 3,15 posto). Jedini bolji od Muratti bio je još jedan bivši ministar Boris Lalovac sa 2235 glasova (34,56 posto). Predstavnica konavoskog SDP-a Ljubica Brailo osvojila je 97 (1,5 posto).

Pročitajte još

VIKTORIJA KNEŽEVIĆ O SUSTAVU JAVNE NABAVE Više od 90 posto postupaka nitko nikada ne pogleda

Dulist

NAČELNIK MILOSLAVIĆ SEBI SMANJIO PLAĆU ZA 10 POSTO Evo što sam kaže o toj odluci

Dulist

FOTOGALERIJA Prisegnuli gradski vijećnici, Marko Potrebica treći put predsjednik

Dulist