Županija

Molunat dobiva moderan sustav odvodnje

molunat vjezba havarija istjecanje goriva 201114 90

Nakon što je dobivena pravomoćna građevinska dozvola za izgradnju sustava odvodnje otpadnih voda Molunat, te rekonstrukciju postojećeg vodoopskrbnog sustava, raspisan je natječaj za izvođenje radova.

Vrijednost radova, kojim će se izgraditi glavni sustav odvodnje duljine 1,8 kilometara na koji se priključuju ostali gravitacijski primarni i sekundarni kolektori ukupne duljine 2,3 kilometra, i tlačni cjevovod duljine 1,1 kilometar, a na kojem će se nalaziti i tri crpne stanice, iznose 13,2 milijuna kuna.

Postupak javne nabave i odabir izvoditelja radova bi trebao biti gotov u prvoj polovici rujna a radovi počinju odmah po uvođenju izvoditelja. Planirani rok izgradnje je 36 mjeseci.

Pročitajte još

U Konavlima pronađen izgladnjeli pas zahvaljujući prolaznici koja nije okrenula glavu…

Dulist

Važna obavijest iz Općine Župa Dubrovačka upućena korisnicima inkluzivnih dodataka

Dulist

Turistička zajednica Dubrovačko-neretvanske županije i TZ grada Dubrovnika nastupili na sajmu u Munchenu

Dulist